Přejete si sestavit individuální nabídku na míru?
7 denní

Viva Barcelona


10 990,- Kč
Monako ✷ Monte Carlo ✷ Figueres ✷ Cadaqués ✷ Montserrat ✷ Castellon de la Plana ✷ Barcelona

Popis zájezdu

1.den:

Odjezd od školy v odpoledních hodinách a noční přejezd do Monaka.

2.den:

Celodenní pobyt v hlavním městě Monackého knížectví Monte Carlu. Dopoledne návštěva Oceánografického muzea. Prohlídka starého města a Knížecího paláce. Odpoledne návštěva katedrály, kde je pohřbena Grace Kelly a prohlídka slavného okruhu Formule 1. Večer ubytování na hotelu.

3.den:

Po snídani odjezd do Španělska. Cestou zastávka v rodišti Salvadora Dalího Figueres a návštěva jeho muzea Teatro-Museo Dalí. Poté prohlídka malebného městečka Cadaqués, které vždy přitahovalo malíře a další umělce. Ubytování v některém z přímořských letovisek na pobřeží Costa Brava v hotelu s polopenzí.

4.den:

Po snídani návštěva fotbalového svatostánku Nou Camp, který je domovem jednoho z nejslavnějších klubů světa – FC Barcelona. Stadion je díky 98 600 místům největším stadionem v Evropě a 13. největším na světě. Odpoledne návštěva posvátného katalánského místa – Montserrat, kde je umístěná slavná černá Madonna a hrobky aragonských králů. Odpoledne návrat na ubytování a osobní volno.

5.den:

Celodenní výlet do města Castellon de la Plana, které bylo založeno v roce 1251 a stalo se dějištěm mnoha válek a občanských nepokojů. Prohlídka města s průvodcem a výstup na osmibokou zvonici, která se symbolem města. Poté přejezd do přístavu El Grau de Castellon, kde uvidíte rybářské flotily i velká rybářská plavidla. Odpoledne návrat na ubytování.

6.den:

Celodenní výlet do Barcelony, hlavního města Katalánska. Prohlídka majestátní katedrály Antonia Gaudího Sagrada Familia a třídy Passeig de Gracia. Odpoledne osobní volno na slavné třídě La Rambla. Večer odjezd zpět do ČR.

7.den:

Návrat do ČR ve večerních hodinách.

Cena zahrnuje:

  • 1x ubytování v hotelu F1 se snídaní ve Francii
  • 3x ubytování v bungalovech na španělském pobřeží s polopenzí
  • doprava zájezdovým autokarem
  • přistavení autobusu ke škole (min. 13 plně platících)
  • komplexní cestovní pojištění včetně pojištění storna zájezdu
  • služby průvodce a dodání informačních materiálů
  • pojištění CK proti úpadku dle zákona 159/1999 Sb.


Cena nezahrnuje:

  • MHD + vstupy do navštívených atrakcí a objektů
Máte zájem?
footer relief

© 2023 CKRoyal™. Všechna práva vyhrazena.
created by Trilogic, s.r.o.

×