Přejete si sestavit individuální nabídku na míru?

Reference

"S CK Royal jsme pořadali 10denní zájezd s 52 studenty do Skotska. Spolupráce s CK byla naprosto bezproblémová, velmi oceňujeme, že nám vyšla vstříc i při skladbě programu, do kterého zapracovala veškeré naše náměty. Samotný zájezd se odehrával ve výborné atmosféře, a to i díky dvojici řidičů, kteří řídili bezpečně, ale byli i vstřícní, komunikativní, na většinu prohlídek se vydávali s námi, a dokonce nejenže nám nezakazovali v autobuse jíst, ale ještě nám jídlo sami roznášeli. Průvodkyně Tereza poskytovala veškerý informační servis, měla vše pečlivě naplánované a připravené a také vše splnila, což při množství cílů nebylo jednoduché. Dá se říct, že všechno klapalo s přesností na minuty. Celá zájezd proběhl bez jakéhokoliv problému a spolupráci s CK Royal můžeme s čistým svědomím doporučit."

Gymnázium Příbram

"Dobrý den, ze zájezdu jsme přijeli všichni nadšení :-) V Anglii jsme strávili čtyři intenzivní dny, během nichž jsme měli možnost poznat historii, kulturu a památky dané země. Děti si tak zvnitřnily to, co se jinak učí jen v učebnicích. Šlo především o vzdělávací pobyt, ale prostor se našel i pro zábavu, což ocenila většina. Program je od počátku do konce skvěle promyšlený a ocenili jsme i flexibilitu slečny průvodkyně, která ochotně souhlasila i s menší vsuvkou v podobě návštěvy části naší skupiny křižníku Belfast. Obrovské díky patří naší úžasné slečně průvodkyni Tereze, která umí o Anglii bezvadně vyprávět, bezpečně se všude orientuje, je trpělivá, vstřícná a ochotná s čímkoli pomoct. Je to člověk na pravém místě, který je schopen zodpovědět všechny možné i nemožné otázky, a zároveň to umí s dětmi. Její úloha nebyla rozhodně jednoduchá, nicméně s některými našimi "dárečky" si hravě poradila. Totéž platí o pánech řidičích, kteří perfektně dotvářeli příjemnou atmosféru celého zájezdu. Celá parta se jednoduše dobře sešla :-) "

ZŠ Nádražní, Český Krumlov

"Pane Maršíku, předběhnul jste mě, chystám se Vám napsat od té doby, co jsme se vrátili . Zájezd byl výborný. Organizace, komunikace během příprav byla velmi vstřícná a flexibilní. Doprava – autobus, páni řidiči – výborní, milí, vstřícní ,pohodoví. Slečna průvodkyně – milá, vstřícná, pěkný vztah k dětem. Žákům se program také velmi líbil – ještě pracuji s fotkami a připravuji zpětnou vazbu od žáků. Byla jsem moc ráda, že jsme ještě mohli do programu zařadit prohlídku Toweru. Rodiny byly dobré, žádné problémy se neobjevily. Je skvělé, že žáci si mohli zažít „život“ v rodině (bydlení, strava, zvyklosti, …). Řekla bych, že čas strávený v rodinách žákům přináší minimálně třetinu celého londýnského zážitku. Také se mi velice líbilo, jaké výhody poskytujete pedagogickému doprovodu. V tuto chvíli mohu za sebe říci, že příště bych opět jela ráda s vaší CK. "

ZŠ Český Dub

"Dobrý den, pane Maršíku, jsme všichni moc spokojeni, v návratové euforii jsem vám zapomněla napsat. Byl to krásný zájezd, všechno hladce fungovalo, děkujeme. "

ZŠ Antonínská, Brno

"Dobrý den, zájezd se nám velmi líbil. Spolupráce s průvodcem i s řidiči byla výborná .Děti byly v hostitelských rodinách velmi spokojené a všechno proběhlo v naprostém pořádku. Těšíme se na další spolupráci."

ZŠ Veronská, Praha

"Dobrý den pane Maršíku, chtěla jsem Vám dnes večer napsat a poděkovat za perfektně zorganizovaný zájezd. Děti i učitelé, všichni jsme byli nadšeni. Jednak jsme toho opravu hodně viděli, nejvíc zatím ze všech zájezdů, vše fungovalo přesně tak, jak jsme se domluvili, navíc jste zaplatili i nadstandardní vstup na válečnou loď Belfast. Paní průvodkyně vše připravila a zorganizovala. Rodiny byly úplně v pohodě, naše paní bytná byla naprosto skvělá. Klasická anglická stařenka, fakt milá. Některé děti dokonce jejich rodina vzala na noční projížďku po Londýně, děvčata byla nadšena. Paní koordinátorka fungovala skvěle. Za naši školu máte prostě jedničku s hvězdičkou. Byli jsme opravdu vděční, že jsme nemuseli pochodovat každý den z Greenwiche a zase se tam vracet, autobus nás odvezl přímo do centra Londýna, fakt nemám vůbec žádných výtek vůči Vaší cestovní kanceláři. "

ZŠ Česká Lípa

"Dobrý den,děkuji moc za všechny účastníky zájezdu. Všechno proběhlo v pořádku a nebyla zaznamenána žádná výtka na řidiče, nebo průvodce. S pozdravem Robert Pašek DPMP "

DPMP

"Vážení Maršíkovi, chtěla bych Vám touto cestou ještě jednou poděkovat za krásný zájezd, který jste pro nás zorganizovali. Program byl nabitý, perfektně vybraný, pan Maršík je průvodce na svém místě a navíc bylo krásné počasí. Co víc si přát. Určitě to nebylo naposledy, co jsme využili Vaše služby. Tak ještě jednou dík a přeji hodně dalších spokojených výletníků."

ZŠ Děčín

"Dobrý den, ještě jednou v klidu bych vám za všechno chtěla poděkovat. Nic pro vás nebyl problém, všechno perfektní (hlavně byli studenti nadšeni z rodin, za což jsme po minulých zkušenostech opravdu vděčni). A úžasná paní průvodkyně, která neztrácela úsměv a dobrou náladu. Moc děkuji, přeji hezký den a těším se zase na spolupráci. "

Gymnázium Jana Palacha, Mělník

"Dobrý večer, chystala jsem se, že Vám napíšu, ale předběhl jste mě. Moji zpětnou vazbu si opravdu rád přečtete. Mám vždy ráda, když nějakou akci dělám, když mě účastníci řeknou, co bylo špatně. Chvála je pěkná, ale pořád musíme jít dál a něco vylepšovat. Bohužel;-)takovou zpětnou vazbu Vám neposkytnu. Autobus a řídiči – to byla dokonalost. Obzvláště starší z řidičů – s takovým jsem se opravdu ještě nesetkala´(a to je mi padesát – musím to napsat slovy – číslicí to vypadá příšerně:-)) – jednak jeho zkušenost, jeho přístup k dětem, po celou dobu zájezdu v dobré náladě….dokonalost. Paní průvodkyně byla také výborná. Dokázala skupinu perfektně vést, orientovala se naprosto všude, včetně několika přesunů londýnským metrem. Na ubytování celá moje skupina měla nesmírné štěstí. Všichni jsme byli maximálně spokojeni. Jenom mi trošku mrzí, že tu nejlepší rodinu, která tam byla, jsem dostala právě já(moc bych ji totiž přála dětem). Vracela jsem se ještě za zástupcem londýnské agentury, abych je na to upozornila. Takže Vám můžu jenom moc poděkovat za nesmírně vydařený zájezd. Určitě příští rok pojedeme opět s Vámi. Nezapomeňte na nás s katalogem. Děkuju mockrát."

ZŠ Vimperk

"Vážený pane Maršíku,, chtěla bych moc poděkovat Vaší cestovní kanceláři za krásný zájezd do Anglie, který jsme absolvovali minulý týden. Vyšlo nám všechno, řidiči byli bezvadní, Milena šikovná a ochotná, počasí krásné, děcka fajn, zážitků a fotek nepočítaně. Vy jako cestovka jste nán vycházeli ve všem vstříc, nic pro vás nebylo problém, vyhověli jste všem našim přáním. Super! To jsem nezažila u žádné jiné cestovky. Děti jsou nadšené, na školním webu jsou fotky, na nástěnce ve škole také, a tak se chodí ptát, jestli za rok pojedeme zase. A já jim odpovídám, že určitě, pokud bude zájem. Samozřejmě s Vaší cestovní kanceláří!!! Protože jste nás v ničem nezklamali a v podstatě příprava celého zájezdu tak byla velice snadná :-) Přeji Vám hodně vydařených zájezdů, spokojené klienty a hodně osobního štěstí. Mějte se hezky."

ZŠ Lanškroun

"Dobrý den, jak jsem slíbila, píši hodnocení našeho zájezdu do Anglie. Zájezd neměl chybu. Velice kladně bych ohodnotila paní průvodkyni Věru. Byla velmi milá, sympatická a dokázala děti zaujmout. S programem jsme byli také velmi spokojeni, vše klapalo na jedničku. Ubytování bylo bezproblémové a za nás učitele mohu říct, že s ubytováním u paní Susan Henry jsme byly opravdu nad míru spokojeny. V neposlední řadě musím pochválit pány řidiče - byli to profesionálové na svém místě a také velcí pohodáři. I slunečné počasí nám přálo. Děkujeme za krásný zájezd a nádherné zážitky. Určitě na další zájezd vyrazíme opět s CK Royal. P.S. Děkujeme také za zhotovení programu na přání a příjemnou komunikaci během plánování zájezdu. "

ZŠ Buttulova, Chotěboř

"Dobrý večer,ešte raz sa Vám chcem za všetko poďakovať. Boli sme maximálne spokojní Deti nadšené a pani riaditeľka tiež. Budúci rok plánujeme Španielsko - asi máj – ak by ste malli zaujímavú ponuku … Boli sme v Benalmádene, páčilo sa nám … Predpokladám, že o 2 roky by sme znova zorganizovali Anglicko – uvidíme podľa záujmu. Určite sa Vám potom ozvem , rada by som s Vami spolupracovala aj naďalej. Tak ešte raz ďakujeme a dúfam, že na nás neboli zo strany Anglických partnerov žiadne sťažnosti. "

ZŠ Krosnianská, Košice

"Dobrý den, chtěla bych poděkovat za pěkný zájezd. Určitě oceňujeme, že jsme mohli jet takto, v menší skupině. Já osobně jsem velmi spokojená. Příjemní řidiči i průvodkyně, nic nebyl problém, vše se dalo dohodnout. Řidiči i průvodkyně byli vstřícní, ochotní. Autobus byl dost prostorný, řekla bych, že více než jiné autobusy. Na ubytování ani jídlo si nikdo nestěžoval. Podle toho, co děti říkaly, byly rodiny také vstřícné. Celkově od začátku se mi s Vaší ck dobře spolupracovalo, jsem ráda, že jsme s Vámi cestovali. Až od dětí dostanu zpět sepsané názory na výjezd, pošlu také. "

ZŠ Kamenice

"Vážený pane Maršíku, ráda bych Vám napsala svou zpětnou vazbu a udělala bych to i v případě, kdybyste mě o to nepožádal . Ze zájezdu jsme se vrátili velmi nadšení a spokojení, vše proběhlo podle našich představ. Byl to náš první zájezd do Anglie a byli jsme upozorněni kolegy na nekalé praktiky některých cestovních kanceláří a na to, co nás všechno může čekat, když si vybereme špatnou cestovní kancelář. Já jsem si vybrala Vás a nelituji. Spolupráce s Vámi byla skvělá a velmi profesionální, komunikace rychlá a vstřícná. Všechny sliby jste splnili naprosto bezezbytku, všechny otázky byly zodpovězeny a samotný zájezd byl naprosto perfektní a skvěle zorganizován. Neměl jedinou vadu na kráse, což nebývá vždy běžné - vzhledem k tomu, že cestuji poměrně často. I průvodkyně byly velmi profesionální a vycházely nám ve všem vstříc. Řidiči by rovněž zasloužili velkou pochvalu . Ač velmi mladí, chovali se naprosto perfektně a nad všechna naše očekávání. Hostitelské rodiny jste pro naši školu vybrali skvěle, nejlepší jsme měly asi my s kolegyní Program naprosto luxusní, původně jsme chtěly jen Londýn a jak jsme teď rády, že zájezd byl tak bohatý ! Zájezd jsme si všichni velmi užili, stejně jako žáci. Cestování bylo pohodlné, třešničkou na dortu bylo kapesné, které jsme s kolegyní obdržely od Vaší cestovní kanceláře jako pozornost, něco takového se nám ještě nikdy nestalo, a to jsme organizovaly zájezdy do zahraničí již několikrát . Ráda bych Vám proto velmi poděkovala a s jistotou mohu slíbit, že až budeme dělat příští zájezd do Anglie, vyberu si opět Vaši cestovní kancelář. "

SŠIEŘ Rožnov pod Radhoštěm

"Zdravím a hlásím, že vše bylo skvělé, řidiči milí a ochotní (včetně občerstvení, které na nás dospělé čekalo vždy k večeru v autobuse), za rozdělení do rodin také moc děkuji, bylo to bezchybné, žádné stížnosti, naštěstí i naše děti uspěly na výbornou a rodiny si je velmi chválily. Program byl dle očekávání, žádné změny, ani problémy. Přálo nám navíc počasí, což jistě také ovlivňuje příznivý dojem z celého zájezdu. Pojedeme s vámi rádi znovu, za dva roky s průvodcem Petrem do severního Walesu. "

Biskupské gymnázium Ostrava

"Maximální spokojenost s komunikací před samotným zájezdem ( vaše odpovědi často přicházely do minuty), s úpravou programu na míru ( vložení Liverpoolu), takže program byl sestaven vyváženě a studenti měli jak hodně času na poznávání tak i volný čas např. k nákupům ( což středoškoláci vždy ocení). Slečna průvodkyně byla milá, velmi zkušená a velice schopná, vše klapalo jako na drátku, rozhodně bychom ji chtěli využít i v budoucnu, pokud to bude možné. Řidiči byli velmi vtipní a "trasyznalí", dokázali si poradit ve všech situacích. Koordinátor rodin v Alloa a školy ve Stirlingu pan Collin byl velmi obětavý, jezdil před námi vlastním autem na oba meeting pointy, abychom se neztratili, a dokonce jezdil každý den i do školy (cca 20 minut autem) a také některé naše studenty vyzvedával přímo v rodinách a vozil je osobně na meeting point (pokud rodiny nemohly)-opravdu, takovou obětavost jsme ještě nezažili ( a to už se jednalo o náš pátý zájezd do UK!!!). Rodiny byly starostlivé a studenti byli spokojeni, když to srovnáme s našimi předchozími zájezdy s jinými CK, tak bylo opravdu minimum stížností, a pokud byly, tak se týkaly např. toho, že jim paní na večeři uvařila skotské haggis , což našim studentům moc nechutnalo, takže opravdu, připomínky spíš jen úsměvné.....Škola studenty bavila a byla příjemným zpestřením zájezdu. Opravdu bych marně vzpomínala na nějaký nedostatek, protože opravdu nebyl. Ještě bych chtěla ocenit již předobjednané vstupy, díky kterým měli studenti výhodnější cenu ( např. do Royal Yacht). Opravdu, dokonale zorganizované. A to, jak vaše Ck rozmazluje učitele, to jsme taky ještě nezažili (všechny vstupy zdarma, odměny, dvojsedadlo, rodinný příslušník za 50%, dáreček pro školu na závěr - opravdu, luxusní a zase, ani jsme si nemysleli, že to je možné.....). A to, že se vám podařilo objednat i naprosto exkluzivní počasí, kdy pršelo pouze, když jsme seděli v busu, to je jen taková třešnička na dortu.... Takže opravdu, nemáme co vytknout."

Gymnázium Znojmo

"Vážený pane Maršíku, se zájezdem jsme byli velmi spokojeni. Náplň byla pestrá a průvodkyně si dokázala okamžitě najít cestu k dětem, což bývá největším úskalím podobných zájezdů. Takže z mé strany velká jednička a doufám, že to nebyla naše poslední cesta. "

Gymnázium Frýdek Místek

"Vážená paní Maršíková, tak už jsme zpět ve škole. Chtěla jsem Vám ještě jednou poděkovat za zájezd. Všechno hodnotím moc kladně, počasí, památky a vaše průvodní slovo. My jsme pro studenty ještě vyhlásily soutěž o ceny o nejlepší fotografie, tak kdybyste pak chtěla nějaké fotky do vašeho katalogu, tak bych něco poslala. Jinak ale musím říct, že vy nepotřebujete žádnou reklamu, protože jste sama sobě tou nejlepší reklamou, jestli příště pojedeme na zájezd, nevolila bych jinak."

Gymnázium Polička

"Dobrý den Maršíkovi, chtěla jsem Vám poděkovat za velice zajímavý zájezd, myslím, že jsme si všichni program moc užili. Naši studenti přijeli unavení, ale nadšení, líbilo se jim jak Skotsko, tak naše průvodkyně i řidiči. Celý zájezd proběhl ve velmi příjemné atmosféře, i počasí nám celkem přálo, užili jsme deště i sluníčka, nebyla žádná hrozná zima. Děcka si odnáší spoustu zážitků, ale i informací a poznatků. Terka nám ukázala vše, co se dalo, takže i jí patří velký dík. Řidiči naladili naši skupinu na pohodovou notu, takže jsme opravdu měli krásných 10 dní. Ještě jednou moc děkuji za celou přípravu zájezdu a přeji další spokojené školy. Já už pomalu přemýšlím, jak dát dohromady zájezd do Irska☺. "

Gymnázium, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Hodonín

footer relief

© 2023 CKRoyal™. Všechna práva vyhrazena.
created by Trilogic, s.r.o.

×