Přejete si sestavit individuální nabídku na míru?
6 denní

Kouzelné Azurové pobřeží


8 890,- Kč
Nice ✷ Cannes ✷ Le Suquet ✷ Antibes ✷ motýlí farma ✷ Port Grimaud ✷ Saint Tropez ✷ Monako

Popis zájezdu

1.den:

Odjezd z ČR v odpoledních či podvečerních hodinách.

2.den:

Příjezd do Nice, metropole Azurového pobřeží, v dopoledních hodinách. Prohlídka města (úzké uličky starého města plné obchůdků, restaurací a stánků, květinové a rybí trhy, vyhlídka na město z hradeb, procházka kolem moře palmovou Anglickou promenádou).

Večerníubytování.

3.den:

Výlet do města Cannes, kde se každý rok koná Mezinárodní filmový festival. Procházka kolem Festivalového paláce (u kterého jsou mj. otisky rukou slavných osobností), výstup na vrchol Le Suquet, odkud je krásná vyhlídka na město a kde se nacházejí pozůstatky starého hradu. Procházka po známé třídě La Croisette lemované palmami a módními butiky. Plavba lodí na ostrov Sainte-Marguerite, na kterém kdysi údajně žil Muž se železnou maskou. Odpolední volno a návrat do Nice ve večerních hodinách.

4.den:

V ranních hodinách návštěva města Antibes, kterému se často přezdívá „malé Nice“. Návštěva místního přístavu a starého města. Možnost návštěvy Picassova muzea. Po prohlídce města možnost navštívit Marineland – mořskou ZOO, ve které si lze zblízka prohlédnout žraloky, delfíny, kosatky a jiné mořské živočichy. Po návštěvě Marinelandu možná návštěva akvaparku či lunaparku, popř. motýlí farmy. Vše v těsné blízkosti. Návrat do Nice ve večerních hodinách.

5.den:

Dopolední návštěva malebného středověkého kamenného městečka Eze. Výstup na nejvyšší bod města – do botanické zahrady, ze které je nádherná vyhlídka na Azurové pobřeží. Po obědě přejezd do jednoho z nejmenších států světa – Monaka. Procházka přístavem až ke známému Casinu v Monte Carlu, monackém hlavním městě. Prohlídka starého města, knížecího paláce a slavného okruhu F1. Možnost navštívit Oceánografické muzeum či Napoleonovo muzeum. Večer odjezd do ČR.

6.den:

Návrat do ČR v dopoledních či brzkých odpoledních hodinách

Cena zahrnuje:

  • dopravu zájezdovým autokarem (klimatizace, kávovar, lednička, bufet, WC, DVD)
  • 3x ubytování v hotelu typu Premiere Classe se snídaní
  • komplexní cestovní pojištění včetně pojištění storna
  • pojištění proti úpadku CK dle zákona č. 159/1999 Sb.
  • na 13 účastníků 1 místo zdarma pro pedagogický dozor
  • bezplatné přistavení autobusu (min. 13 účastníků)
  • služby průvodce po celou dobu zájezdu a dodání informačních materiálů


Cena nezahrnuje:

  • MHD + vstupy do navštívených atrakcí a objektů
Máte zájem?
footer relief

© 2023 CKRoyal™. Všechna práva vyhrazena.
created by Trilogic, s.r.o.

×