Přejete si sestavit individuální nabídku na míru?
8 denní

Dublin s výukou


17 590,- Kč
Londn, Dublin, Obrův Chodník, Severní Irsko, Brighton

Popis zájezdu

1.den:

Odjezd z ČR v ranních hodinách do Francie a ubytování v hotelu Formule 1 v severní Francii.

2.den:

Plavba trajektem do Doveru a přejezd do Londýna. Celodenní prohlídka hlavního města Velké Británie. Dopoledne plavba lodí z Greenwiche do City of Westminster, pěší procházka okolo Westminster AbbeyParliament, Buckingham Palace, Trafalgar Square atd. Poté návštěva Madame Tussaud´s Museum a v podvečer projížďka na London Eye. Večer (v cca 20:00) přesun do přístavu Pembroke a nočním trajektem plavba do irského Rosslare.

3.den:

Celodenní prohlídka Dublinu. Prohlídka historického centra města vč. Katedrály sv. Patrika, Dublinia, TrinitCollege atd. Odpoledne exkurze v pivovaru Guiness. Večer ubytování v hostitelských rodinách v Dublinu.

4.den:

Dopoledne výuka angličtiny 9:00 – 12:00. Odpoledne výlet autobusem: prohlídka Powerscourt Gardens a Powerscourt Waterfall, poté návštěva překrásného národního parku Wicklow Mountains: prohlídka  Glendalough, místa jezer, které se mimo jiné pyšní velkolepými keltskými kamennými kříži z období raného křesťanství a mnohokrát sloužil jako filmová kulisa. Procházka kolem jezer a průjezd NP. Večer návrat na ubytování.

5.den:

Dopoledne výuka angličtiny 9:00 – 12:00. Odpoledne výlet autobusem: návštěva nejvýznamnější irské prehistorické oblasti Brú na Boinne a chodbových hrobek Newgrange. Na zpáteční cestě do Dublinu zastávka v u mystického Mellifont Abbey, prvního irského cisterciáckého kláštera v Irsku. Večer návrat na ubytování.

6.den:

Dopoledne výuka angličtiny 9:00 – 12:00. Odpoledne dokončení prohlídky Dublinu (Grafton Street, O´Connel Street, Hlavní pošta, Temple Bar, dům Oscara Wilda, Dublin Castle). Dle časových možností návštěva přímořského letoviska Bray a výstup na Bray Gap s nádhernými výhledy na Atlantik. Večer plavba trajektem z Rosslare do Pembroke a noční přejezd do Brightonu

7.den:

Celodenní prohlídka města Brighton, návštěva nejstaršího akvária na světě Sea Life Center, procházka středověkými uličkami The Lanes, a návštěva Brighton Pavillion, shopping v centru města a osobní volno na zábavném molu Brighton Pier. Ve večerních hodinách odjezd zpět do České republiky

8.den:

Příjezd do České republiky v odpoledních hodinách.

Cena zahrnuje:

 • dopravu zájezdovým autokarem (DVD, WC, bufet, klimatizace)
 • trajekty Pembroke – Rosslare a Belfast – Liverpool
 • 2x trajekt nebo Eurotunnel přes kanál La Manche (v kompetenci CK, dle volných kapacit)
 • 1x ubytování v hotelu F1 v severní Francii se snídaní
 • 4x ubytování v hostitelských rodinách v Dublinu s plnou penzí
 • 9 lekcí výuky angličtiny a závěrečný certifikát o absolvování kurzu
 • komplexní cestovní pojištění včetně pojištění storno
 • služby průvodce po celou dobu zájezdu a dodání informačních materiálů
 • pojištění proti úpadku CK dle zákona 159/1999 Sb.
 • na každých 13 studentů jedno místo zdarma
 • bezplatné přistavení autobusu (min. 13 účastníků)


Cena nezahrnuje:

 • MHD + vstupy do navštívených atrakcí a objektů
Máte zájem?
footer relief

© 2023 CKRoyal™. Všechna práva vyhrazena.
created by Trilogic, s.r.o.

×