Přejete si sestavit individuální nabídku na míru?
9 denní

Dvě tváře Irska


16 490,- Kč
Londýn, Dublin, Glendalough, Tara, Obrův chodník, Belfast, Birmingham

Popis zájezdu

1.den:

Odjezd z České republiky do Francie v ranních hodinách, ubytování na hotelu typu F1.

2.den:

Ráno přesun tunelem do Velké Británie. Ráno procházka Greenwichským parkem a přejezd lodí do city of Westminster. Prohlídka historického centra s průvodcem (Westminster Abbey, Parliament, Buckingham Palace, Downing Street, Trafalgar Sq,). V podvečer projížďka na London Eye a přejezd na trajekt do Irska.

3.den:

Celodenní prohlídka Dublinu, procházka historickým centrem (Trinity College, O´Connel Street, Bank of Ireland, Temple Bar, Dublin Castle). Odpoledne prohlídka nejslavnějšího irského pivovaru Guiness a expozice Dublinia. Večer ubytování v hostitelských rodinách v Dublinu.

4.den:

Dopoledne návštěva s malebné oblasti Wicklow Mountains. Průchod údolím Glendalough, které chrání jeden z nejosobitějších klášterních komplexů v Irsku. Prohlídka zdejší katedrály, válcové věže či keltského kříže sv. Kevina. Odpoledne návštěva skvostných Powerscourt Gardens a nejvyššího vodopádu Powerscourt Waterfall. Večer návrat na ubytování.

5.den:

Dopoledne návštěva mytické oblasti Tara, přejezd do slavných chodbových hrobek Brú na Bóinne. Odpoledne návštěva kláštera Mellifont Abbey. Večer návrat na ubytování.

6.den:

Celodenní pobyt v Severním Irsku. Projížďka Causeway Coast Route, údajně nejkrásnější pobřežní cesty na světě. Prohlídka Obrova chodníku, tvořeného 37 000 čedičovými sloupy a pro odvážlivce přechod přes Carrick-a-rede Rope Bridge, provazový most zavěšený 25 m nad mořskou hladinou. Odpoledne projížďka překrásnou alejí Dark Hedges a návštěva jeskyní  Caves of Cushendum (obojí proslavené seriálem Hra o trůny). Večer ubytování v hostelu v Belfastu.

7.den:

Celodenní prohlídka hlavního města Severního Irska Belfast.  Prohlídka historického centra města (linie míru, Falls Road, Ulster Muzeum). Dopoledne návštěva slavného muzea RMS Titanic, největší expozice na světě věnovaná této slavné lodi, která se v Belfastu narodila. Odpoledne návštěva Crumlin Road Gaol, jedné z nejobávanějších věznic na světě. Poté návrat do Dublinu a nalodění se na noční trajekt do Walesu.

8.den:

Celodenní prohlídka Stratfordu nad Avonou, rodiště Williama Shakespeara. Dopoledne procházka historickým centrem a pěší výlet k Ann Hathaway´s Cottage. Odpoledne přejezd MHD do Warwicku a návštěva monumentálního Warwick Castle. Večer odjezd na trajekt a návrat do ČR.

9.den:

Návrat do České republiky v odpoledních hodinách.

Cena zahrnuje:

 • dopravu zájezdovým autokarem (klimatizace, kávovar, lednička, bufet, WC, DVD)
 • trajekt GB-Irsko- GB (bez kajut)
 • 2x trajekt nebo Eurotunel (v kompetenci CK) přes kanál La Manche
 • 3x ubytování v hostitelských rodinách s plnou penzí (oběd ve formě balíčků)
 • 1x ubytování na F1 ve Francii bez snídaně, 1x ubytování na hotelu v Belfastu se snídaní
 •  komplexní cestovní pojištění včetně pojištění storno
 • pojištění proti úpadku CK dle zákona č. 159/1999 Sb.
 • na 13 účastníků 1 místo zdarma pro pedagogický dozor
 • bezplatné přistavení autobusu (min. 13 účastníků)
 • dopravu účastníků do místa setkání s hostitelskou rodinou
 • služby průvodce po celou dobu zájezdu a dodání informačních materiálů


Cena nezahrnuje:

 • MHD + vstupy do navštívených atrakcí a objektů
Máte zájem?
footer relief

© 2023 CKRoyal™. Všechna práva vyhrazena.
created by Trilogic, s.r.o.

×