Phone
777 898 967
604 863 684
MÁTE DOTAZ? NEVÁHEJTE VOLAT
Za Lochnesskou do Skotska

Za Lochnesskou do Skotska

8denní
Celoročně
10 190,- Kč

Místa: Amsterda, Edinburgh, Loch Ness, Zaanse Schans
Číslo programu: 031
Termín: dle přání školy a volných kapacit

1.den:    Odjezd z ČR ve večerních hodinách, přejezd přes SRN do Nizozemska.

2.den:   Dopoledne prohlídka hlavního města Nizozemska Amsterdamu a projížďka na grachtech a procházka historickým centrem s průvodcem (Dam, Damrak, Královský palác, Květinový trh…). Odpoledne přesun do přístavu Ijmuiden a plavba nočním trajektem do Newcastelu.  Ubytování ve 4lůžkových kajutách.

3.den: Dopoledne vylodění v Newcastelu a přesun do Skotska. Průjezd malebnou krajinou Northumberland National Park a v překrásném městečku Jedburgh, kde se nachází monumentální opatství, poté prohlídka Rosslyn Chapel, kde je podle legendy ukrytý Svatý grál. Ubytování v hostitelských rodinách ve Stirlingu.

4.den:   Celodenní prohlídka hlavního města Skotska Edinburghu. Dopoledne procházka po slavné Royal Mile a návštěva symbolu skotské státnosti Edinburgh Castle. Odpoledne návštěva interaktivního muzea Dynamic Earth a Royal Yacht, královské jachty, která byla jedním z domovů královny Alžběty II. a po celém světě naplula více než 1 milion mil. Večer návrat na ubytování do hostitelských rodin.

5.den:    Celodenní výlet do oblasti Highlands, procházka smutným údolím Glencoe a výjezd lanovkou na výjezd lanovkou na Aonach Mor, třetí nejvyšší vrchol Velké Británie, odkud se Vám otevřou překrásné výhledy na Highlands a nejvyšší horu Ben Nevis . Odpoledne procházka podél jezera Loch Ness, proslaveného zejména díky své obyvatelce Lochneské příšeře. Večer návrat na ubytování do hostitelských rodin.

6.den:   Po snídani rozloučení s rodinami, prohlídka starobylého města Stirling s možností nákupů (Primark atp.), poté přesun zpět na trajekt do Newcastelu. Cestou zastávka u unikátního lodního rotačního výtahu Falkirk Wheel. Ubytování ve 4lůžkových kajutách.

7.den:   Dopoledne vylodění v Ijmuidenu a zastávka v Zaanse Schans, historické vesničce, v níž můžete vidět typické holandské větrné mlýny, domky z 18.století i tradiční výrobu sýrů a dřeváků. Odpoledne odjezd zpět do ČR.

8.den návrat do ČR v brzkých ranních hodinách

Cena: 10 190,- Kč
Cena zahrnuje:
  • dopravu zájezdovým autokarem (klimatizace, kávovar, lednička, bufet, WC, Video)
  • 1x trajekt Amsterdam – Newcastle – Amsterdam s ubytováním ve 4-lůžkových kajutách
  • 3x ubytování v hostitelských rodinách s plnou penzí (oběd ve formě balíčků)
  • komplexní cestovní pojištění včetně pojištění storno
  • pojištění proti úpadku CK dle zákona č. 159/1999 Sb.
  • na 13 účastníků 1 místo zdarma pro pedagogický dozor
  • bezplatné přistavení autobusu (min. 13 účastníků)
  • dopravu účastníků do místa setkání s hostitelskou rodinou
  • služby průvodce po celou dobu zájezdu a dodání informačních materiálů
Cena nezahrnuje:
  • MHD a vstupy do navštívených objektů a atrakcí