Phone
777 898 967
604 863 684
MÁTE DOTAZ? NEVÁHEJTE VOLAT

O nás

Vážení klienti,

rádi bychom Vám v následujících řádcích představili naši cestovní kancelář. Byla založena v roce 2010 po řadě letech práce v cestovním ruchu. Cestování nebylo pouze naší pracovní náplní, ale i životní vášní. Po několika letech strávených v USA a Kanadě jsme se vrátili zpět do České republiky s vizí, že bychom chtěli umožnit poznávat krásy světa i ostatním. Nejprve jsme se vrátili ke svým původním profesím, ale brzy jsme zjistili, že nám nestačí cestovat jen v době dovolené a školních prázdnin. Zároveň jsme chtěli budoucím klientům nabídnout přístup, s nímž jsme se setkali během našich cest po světě a to, že vytvoříme příjemné prostředí pro spolupráci mezi námi a školami, nebudeme zatěžovat zbytečným papírováním a požadavkům klientů se budeme snažit vyjít maximálně vstříc. Troufáme si tvrdit, že se nám to i daří. Spolupráce je vždy založena na osobním přístupu, slušném chování a důvěře. 

V prvním školním roce 2010/2011 jsme vypravili pro nás nepředstavitelných 19 autobusů :-). Nečekali jsme však, že během osmi let vyprávíme dalších 700 autobusů jen na Britské ostrovy a další desítky do ostatních koutů Evropy včtně Ruska. Těší nás, že s námi školy podnikají i letecké zájezdy do USA či Dubaje, proto pro příští školní rok připravuje novinku  v podobě leteckého jazykového a enviromentálního kurzu na Maledivách.

Jsme ryze rodinná cestovní kancelář. Při přípravě zájezdu se vždy setkáte s jedním z nás - manželi Ninou a Petrem Maršíkovými. Pokud nejsme zrovna v kanceláři, můžete nás potkat někde na cestách. I přesto, že se cestováním živíme, tak nás potkalo to nejlepší, co člověka v profesním životě může potkat a to, že práce je i naším koníčkem. Destinace, které nabízíme, máme procestované a naší srdeční záležitostí je právě Velká Británie a Irsko, které nabízejí bezpočet přírodních krás. Díky tomu, že se během posledních pěti let naše rodina rozrostla o další dva členy (se kterými se v kanceláři setkáte přibližne za 15 let:)) podnikáme naše objevné cesty s nimi a máme okamžitou zpětnou vazbu, co děti baví a co ne :) 

V počátcích našeho podnikání jsme si zájezdy i samotní prováděli, což už v současné chvíli díky pracovnímu vytížení, není možné. Na tu dobu rádi vzpomínáme a dodnes si pamatujeme ten pocit, kdy jsme jeli s naším prvním opravdovým zájezdem. Díky průvodcovské praxi si jsme vědomi, jak důležitý je dobrý průvodce. Proto se snažíme, abychom spolupracovali s těmi nejlepšími, kteří maji podobné nahlížení na svět jako my a na zájezdu předají svým klientům maximum.  Každý jsme samozřejmě jiný, ale v našem pracovním týmu nás spojuje záliba v cestování a touha předat naše zkušenosti dál a ukázat, že je potřeba mít rozhled, nestydět se mluvit, učit se jazyky a být otevřený světu. 

Naší prioritní činností je organizování poznávacích zájezdů (především pro školní kolektivy, ale i firmy, úřady nebo partu přátel) do vybraných zemíEvropy a USA. Každoročně je největší zájem o zájezdy do Velké Británie s ubytováním v hostitelských rodinách. Studenti mají tak jedinečnou možnost poznat život v britském prostředí a dostanou tak šanci zamluvit si s anglickým rodilým mluvčím. Naučí se tak nestydět se mluvit a dostanou pod kůži britský přízvuk. Školy často využívají spojení poznávacího programu s dopolední výukou v britských školách. Britští akreditovaní lektoři dokonale vědí, jak studenty vést ke zlepšení poslechových i komunikativních znalostí.

  • Za přispění zkušených průvodkyň z celé České republiky se snažíme tvořit bohaté, logicky sestavené programy, zaměřené na nejvýznamnější památky dané lokality. Klademe důraz i na nevšední atrakce pro celkové obohacení zájezdu. Zároveň nabízíme zájezdy tzv. na míru, dle požadavku zákazníka. Tento program bezplatně sestavíme a spolu s cenovou kalkulací do 2 dnů zašleme. Výborná příležitost jak poznat blíže kulturu a historii daného státu a dostat se tak na známá místa, které znáte třeba z televize.
  • Ke každému kolektivu se snažíme přistupovat individuálně a  pokud je to v našich silách, udělat vše proto, abychom vyhověli všem požadavkům školy. Komunikace se zákazníkem ohledně programu, ubytování a podmínek zájezdu, je pro nás prioritou. Po domluvě lze  zajistit návštěvu obchodního zástupce přímo na rodičovské schůzce.
  • I menší skupiny jsou u nás vítané. Je Vás méně, než je požadovaný počet účastníků na uspořádání zájezdu? Tento problém mívají hlavně menší školy. Přihlaste se a my se Vás pokusíme spojit s jinou menší skupinou z jiné školy.

Pedagogickému dozoru nabízíme jako poděkování za výběr naší cestovní kanceláře odměny a placené vstupy do všech navštívených objektů.

 

Své služby nabízíme i jednotlivcům:
  1. Každoročně vypisujeme 2 termíny pro zájezd do USA, konkrétně do New Yorku a Washingtonu DC /7denní zájezd/ a do Kanady, konkrétně Vancouveru a Viktorie /9denní zájezd/. Jsou určeny pro všechny, kteří chtějí poznávat americkou, či kanadskou kulturu.
  2. Chcete se naučit cizí jazyk? Pojeďte s námi na jazykový kurz. Milujete moře a sluníčko? Tak proč nespojit příjemné s užitečným a nezúčastnit se našeho programu Rodinná dovolená s výukou jazyka? Informace o těchto programech naleznete na těchto webových stránkách.
  3. Vaše dítě neví co dělat o prázdninách? Pro něj je určen program Jazykové pobyty v britských rodinách. Britská rodina se mu bude plně věnovat celou dobu pobytu, učit ho anglicky a brát ho na výlety. Po domluvě jsme schopni zařídit i bilinguální rodinu – anglicko-španělskou.

 

Dopravu zajišťují naši obchodní partneři z řad autobusových dopravců z celé České republiky klimatizovanými autokary (Video/DVD, WC, bufet). Pro pedagogický dozor je v autobuse vždy rezervované dvojsedaldo! Bezplatné přistavení autobusu ke škole či firmě je pro nás samozřejmostí (při minimálním počtu 12 účastníků). Dbáme na bezpečnost celé posádky autobusu, s dětmi jezdí proškolení řidiči zvyklí na studentskou klientelu. Pro příklad spolupracujeme např. s autobusovou dopravou Turissmo Příbram nebo Jolly Trans. Pro zámořské lety využíváme letecké společnosti Delta Air Lines, KLM a ČSA, pro lety kontinentální pak nízkonákladové letecké společnosti jako WizzAir či Jet2. Odlet je vždy z Prahy.

Na našich stránkách si můžete také snadno zarezervovat letenky do celého světa. Banner pro rezervaci naleznete v sekci Poznávací zájezdy pro kolektivy – Zájezdy do USA a Kanady.

Na každém poznávacím zájezdu je Vám 24 hodin denně plně k dispozici zkušenýprůvodce. Najímáme pouze prověřené a zkušené průvodce s mnohaletou praxí, výbornou znalostí angličtiny, příjemným vystupováním a znalé dané lokality. Průvodce je jedním z nejdůležitějších článků celého zájezdu a proto tuto skutčnost nikdy nechceme podcenit.

Před samotným zájezdem od nás zákazník obdrží všechny zákonem danédokumenty, včetně důležitých informací a pokynů k zájezdu.

Konečná cena zájezdu zahrnuje cestovní pojištění, včetně pojištění storna zájezdu a odpovědnosti za škodu.

Postup při objednání zájezdu

1.objednání zájezdu:

Zákazník (škola) obdrží buď spolu s katalogem zaslaným na adresu školy, nebo na vyžádání e-mailem objednávkový formulář. V něm vyplní veškeré informace a přibližný počet zájemců. Objednávkový formulář slouží cestovní kanceláři spíše jako informativní prostředek pro přehled objednaných zájezdů.

2.potvrzení počtu účastníků:

Po zjištění přesného počtu zájemců nám škola tuto skutečnost telefonicky nebo e-mailem oznámí.

3.cestovní smlouva:

Jakmile bude cestovní kancelář znát přesný počet zájemců, vystaví cestovní smlouvu. Od podpisu cestovní smlouvy jsou všichni klienti uvedení v seznamu pojištěni proti stornu zájezdu.

4.podpis cestovní smlouvy:

E-mailem a zároveň poštou obdržíte všechny zákonem dané materiály pro řádné uskutečnění zájezdu. Tzn. cestovní smlouvu 2x (jednu si necháte a jednu dáte orazit a podepsat v kanceláři a odešlete na adresu CK Royal, Nina Bečvářová, Kozičín 5, 26101 Příbram 7), fakturu (s dobou splatnosti 15 dnů), všeobecné smluvní podmínky, potvrzení o pojištění CK proti úpadku včetně garančního listu, koncesi a informace o zdravotním pojištění. Spolu s podpisem cestovní smlouvy je organizátor zájezdu povinen dodat cestovní kanceláři seznam všech účastníků zájezdu. Tento seznam je nedílnou součástí cestovní smlouvy.

5.způsob platby:

Zájezd se platí vždy ve dvou splátkách. Zálohu vždy vybere pedagog spolu se závaznou přihláškou a po obdržení faktury odešle na účet cestovní kanceláře. Máme dva způsoby zaplacení doplatku. Buď pedagog opět vybere zbylé doplatky za zájezd a odešle na účet CK nebo po domluvě je možné, aby každý žák nebo student odesílal sám za sebe doplatek na účet cestovní kanceláře. Datum splatnosti zálohy i doplatku naleznete vždy na cestovní smlouvě.

6.pokyny k zájezdu:

Pokyny k zájezdu obdrží klient většinou 14 dnů před plánovaným termínem odjezdu. V pokynech se dozvíte veškeré důležité informace o průběhu zájezdu, časy odjezdu a příjezdu do ČR atp.

7.zdravotní pojištění:

Všichni účastníci zájezdu jsou pojištěni u pojišťovny Union, v kategorii B – turista. Toto pojištění je v ceně všech zájezdů nabízených naší cestovní kanceláří. Informace o sjednávaném cestovním pojištění naleznete na našich internetových stránkách www.ckroyal.cz a rovněž je obdržíte spolu s cestovní smlouvou. Cestovní pojištění se uzavírá cca 5 dnů před odjezdem (výjimkou je pojištění storna zájezdu, které se váže k datu podpisu cestovní smlouvy) a platí po celou dobu zájezdu.

Naše cestovní kancelář Royal, je pojištěna proti úpadku dle zákona č. 159/1999 Sb. u pojišťovny Union. Veškeré dokumenty k legálnímu provozování CK jsou v sekci ke stažení.

V případě nejasností nás neváhejte kdykoliv kontaktovat. Možná naleznete odpověď na svou otázku v banneru po levé straně s názvem FAQ.

 

Tým CK Royal se těší na případnou spolupráci a spoustu společných zážitků.

who sells the best knock off rolex functions huge items.

rolex replica watches from china.

positive tabulation is really rolex cellini replica job role specs.
superior quality is the characteristic of rolex rolex falsi ebay.