Phone
777 898 967
604 863 684
MÁTE DOTAZ? NEVÁHEJTE VOLAT
Za historií a zábavou do Anglie

Za historií a zábavou do Anglie

cca 10-20 volných míst + 1-2 pedagogové zdarma
14.06. - 19.06.2020
8250,- Kč

1. den: Odjezd z České republiky v brzkých ranních hodinách do severní Francie, ubytování na hotelu.

2. den: Dopoledne zastávka v Eastbourne a procházka po přímořském molu. Poté procházka nejkrásnější části jihoanglického pobřeží Beachy Head (nejvyšší křídový útes) a Seven Sisters. Odpoledne výlet do historického města Portsmouth, prohlídka slavné lodi Victory (8,50£), s níž admirál Nelson zničil francouzské námořnictvo. Večer ubytování v rodinách v Andoveru.

3. den: Dopoledne výlet na Warwick Castle, největší anglický středověký hrad (12£). Odpoledne zastávka ve Outlet Swindon (možnost nákupů) a procházka po nejstarší stezce spojující východ a západ Anglie Ridgeway k valům hradiště z doby bronzové a bílému koni Uffington White Horse, poté zastávka v Avebury, neolitický kamenný kruh, který je zapsán v UNESCO. Večer návrat na ubytování.

4. den: Dopoledne zastávka v Hampton Court, sídle Jindřicha VIII., a procházka zdejšími zahradami s bludištěm (3£). Odpoledne návštěva zábavního parku Chessington World of Adventures (20£), v ceně jednoho lístku máte bezpočet atrakcí (horské dráhy, pirátská loď…), ZOO a akvárium.

5. den: Celodenní návštěva Londýna. Dopoledne procházka po City of Westminster (London Eye, Parliament, Buckingham Palace, Trafalgar Sq., Soho….) a pěšky po nábřeží Temže k divadlu The Globe. Odpoledne přesun** do filmových studií Warner Bros, v nichž se dostanete do zákulisí slavné filmové série o Harry Potterovi, která okouzlila malé i starší diváky (vstup do studií Warner Bros -  Making of Harry Potter  cca 20£ - zajišťuje škola). Večer odjezd zpět do ČR.

6.den: Návrat do ČR v odpoledních hodinách.

** soukromý bus cca 14 £, MHD cca 10 £