Phone
777 898 967
604 863 684
MÁTE DOTAZ? NEVÁHEJTE VOLAT
Věčné město Řím s návštěvou Florencie a  Pompejí

Věčné město Řím s návštěvou Florencie a Pompejí

30.03. - 04.04.2020
6190,- Kč

1. den: Odjezd z České republiky přes Rakousko do Itálie.

2. den: Dopoledne přejezd do Florencie, hlavního města Toskánska, a prohlídka historického centra (Danteho dům, Chrám Santa Maria de Fiore, kostel San Lorenzo, Michalangelův dům,  kostel Santa Croce). Možnost návštěvy galerie Ufizzi (nutnost včasné rezervace, limitované vstupy pro školy). Večer ubytování v bungalovech v blízkosti Říma.

3. den: Po snídani přejezd MHD do centra Říma a návštěva papežského státu Vatikánu, prohlídka chrámu sv. Petra, vatikánských muzeí, Sixtinské kaple a Piazza San Pietro, které připomíná svým sloupovím otevřenou náruč Krista. Odpoledne procházka kolem Andělského hradu. Večer návrat na ubytování.

4. den: Po snídani celodenní výlet do Pompejí. Nejprve absolvujeme výjezd na Vesuv a výšlap na okraj kráteru. Následuje přejezd do historického areálu v Pompejích. Večer návrat na ubytování.

5. den: Po snídani prohlídka nejvýznamnějších památek Říma – Koloseum (centrum kulturního a politického života starého Říma), Forum Romanum, symbol moci antického státu Kapitol, Pantheon, náměstí Piazza Navona, Fontana di Trevi ši Španělské schody. Odpoledne individuální volno a ve večerních hodinách odjezd zpět do ČR.

6.den: Návrat do Č R v dopoledních hodinách.