Phone
777 898 967
604 863 684
MÁTE DOTAZ? NEVÁHEJTE VOLAT
Krásy Bruselu a jižní Anglie

Krásy Bruselu a jižní Anglie

6denní
Celoročně
7490,- Kč

 

 

Místa: Brusel, Canterbury, Brighton, Londýn
Číslo programu: 009
Termín: dle přání kolektivu a volných kapacit

1.den: Odjezd zv odpoledních hodinách přes SRN do Belgie.

2.den: Celodenní pobyt v Bruselu. Dopoledne procházka historickým centrem (Katedrála sv. Michala a sv. Guduly, Grote Markt, Čůrající chlapeček a holčička, Královský palác, Parlament). Možnost exkurze v EP (pouze pro starší 14 let). Odpoledne přejezd k symbolu města Atomiu a návštěva parku miniatur MiniEurope, kde budete mít možnost prohlédnout si na jednom místě zmenšeniny nejslavnějších evropských staveb. Večer ubytování v hotelu F1.

3.den: Ráno přejezd trajektem do Anglie. Dopoledne procházka po Bílých útesech doverských a návštěva jednoho z anglických symbolů, nedobytné pevnosti Dover Castle.  Odpoledne prohlídka historického města Canterbury a návštěva zdejší katedrály, která je jedinečným dokladem stylu early english. Večer ubytování v hostitelských rodinách v jižní Anglii.

4.den: Dopoledne návštěva jedinečného hradu Hever Castle, kde žila jedna z žen Jindřicha VIII. Možnost prohlídky nejen interiérů, ale i nádherných zahrad s bludištěm. Odpoledne návštěva přímořského letoviska Brighton, návštěva I360, nejvyšší rozhledny ve Spojeném království, odkud se Vám otevře nádherný výhled na jihoanglické pobřeží. Poté procházka centrem a možnost nákupů. Večer návrat do hostitelských rodin.

5.den: Celodenní prohlídka Londýna. Dopoledne plavba lodičkou od 02 areny do City of Westminster, prohlídka historického centra s průvodcem (Parliamnet, Westminster Abbey, Buckingham Palace, Downing Street, Trafalgar Sq., Piccadilly Circus….). Večer projížďka na London Eye a odjezd zpět do ČR.

6.den: Návrat do ČR v odpoledních hodinách

 

Cena: 7490 ,- Kč

 

Cena zahrnuje:

*dopravu zájezdovým autokarem (klimatizace, kavovar, lednička, bufet, WC, video)

*2x trajekt nebo Eurotunel (v kompetenci CK)

*1x ubytování v hotelu se snídaní

*2x ubytování v hostitelských rodinách s plnou penzí

*komplexní cestovní pojištění vč. pojištění storno zájezdu

* pojištění proti úpadku CK dle zákona č159/1999

*bezplatné přistavení autobusu (min.13 účastníků)

*dopravu do místa setkání s hostitelskou rodinou

*služby průvodce po celou dobu zájezdu a dodání informačních materiálů

 

Cena nezahrnuje:

·         Mhd a vstupy do navštívených objektů a atrakcí