Phone
777 898 967
604 863 684
MÁTE DOTAZ? NEVÁHEJTE VOLAT
Krásy Bretaně s výukou

Krásy Bretaně s výukou

7denní
Celoročně
12 690,- Kč

Místa: Remeš,Honfleur, Rouen, Caen, Paříž
Číslo programu: 0105
Termín: dle přání kolektivu 

 

 

1. den: Odjezd z ČR v podvečerních/ večerních hodinách přes SRN do Francie.

2.den: Dopoledne zastávka v městě Remeš, prohlídka historického centra s průvodcem (Place Royale, Palais du Tau, la Porte de Mars, basilika Saint- Rémi), poté návštěva slavné katedrály Notre-Dame de Reims, která je jednou z nejvýznamnějších staveb vrcholné gotiky. Odpoledne přejezd do města, kde žil Jules Verne, Amiens. Návštěva zdejší velkolepé katedrály a osobní volno. Večer ubytování v rodinách v Rouen.

3.den: Dopoledne výuka francouzštiny (4x45 min). Odpoledne výlet do malebného přímořského městečka Honfleur, které sloužilo jako inspirace nejslavnějším světovým malířům. Poté přejezd přes řeku Seinu po lanovém dálničním mostě Pont de Normandie, který byl svého času nejdelším lanovým mostem na světě. Poté přejezd k Alabastrovému pobřeží, které se táhne podél celé Normandie. Večer ubytování v rodinách v Rouen.

4.den: Dopoledne výuka francouzštiny (4x45 min). Odpoledne prohlídka města Rouen, které bylo založeno již za doby Římské. Prohlídka města s průvodcem, návštěva katedrály Notre Dame i místa, kde byla upálena Johanka z Arku. Večer ubytování v rodinách v Rouen.

5.den: Dopoledne výuka francouzštiny (4x45 min). Odpoledne výlet do města Caen. Návštěva zdejšího hradu, který byl vybudován už Vilémem Dobyvatelem a řadí se k největším v západní Evropě. Poté prohlídka historického centra s průvodcem a osobní volno. Večer ubytování v rodinách v Rouen.

6.den: Ráno rozloučení a přejezd do Paříže.  Dopoledne návštěva symbolu města Eiffelovy věže. Poté přesun ke katedrále Notre Dame, procházka k Lucemburským zahradám a Pantheonu. Odpoledne možnost návštěvy největšího muzea na světě Louvre nebo slavné čtvrti Montmarte a baziliky Sacré Coeur. Večer rozloučení se s Paříží projížďkou na řece Seině a odjezd zpět do ČR.

7.den:  Návrat do ČR v dopoledních/odpoledních hodinách.

Cena: 12 690,- Kč
Cena zahrnuje:
  • dopravu zájezdovým autokarem
  • 4x ubytování v hostitelských rodinách s plnou penzí
  • 12 lekcí francouzského jazyka
  • závěrečný certifikát
  • služby průvodce po celou dobu zájezdu
  • cestovní pojištění vč.pojištění storno zájezdu a odpovědnosti za škodu
  • pojištění proti úpadku
  • na každých 13 plně platících pedagogický dozor zdarma
  • přistavení autobusu ke škole (při minimálním počtu 13 plně platících)
Cena nezahrnuje:
  • vstupy do navštívených objektů a atrakcí (aktuální ceník na vyžádání)