Phone
777 898 967
604 863 684
MÁTE DOTAZ? NEVÁHEJTE VOLAT
Irsko - grand tour

Irsko - grand tour

034
Celoročně
14 990,- Kč

Místa: Omaha Beach, Cork, Ring of Kerry, Cliffs of Moher, Connemara, Glendalough, Dublin, Londýn
Číslo programu:

034

Termín: dle přání kolektivu 

1.den: odjez z ČR v odpoledních hodinách do přístavu Cherbourg.

2.den: V dopoledních hodinách zastávka v Normandii na Omaha Beach, místě vylodění spojenců během II. světové války, a prohlídka amerického hřbitova a památníku. V podvečer nalodění na trajekt do irského Rosslare, ubytování v kajutách (plavba cca 16 hodin).

3.den: Dopoledne vylodění v Irsku a návštěva Irish National Heritage Park, skanzenu mapujícího osídlení Irska od 7.stol.. Odpoledne návštěva jednoho z nejslavnějších irských hradů Blarney Castle, který byl postaven už v 10.století, poté zastávka ve městě Cork a procházka přístavem. Večer ubytováni v hostitelských rodinách v Killarney.

4.den: Celodenní vyhlídková jízda po Ring of Kerry, podmanivou horskou přírodní scenérií. Zastávka v Bog Village a městečku Killarney, procházka kolem Muckross Lake a k vodopádům Torc. Večer návrat do hostitelských rodin.

5.den: Ráno zastávka v okouzlující vesničce Adare, poté procházka u fantastických útesů Cliffs of Moher. Odpoledne přejezd do „měsíční“ krajiny NP Burren (skalnatá země) a procházka k Poulnabourne Dolmen. Večer ubytování v hostitelských rodinách v Galway.

6.den: Dopoledne výlet do NP Connemara. V případě hezkého počasí lehký výstup na Diamantovou horu. Poté návštěva malbného opatství Kylemore Abbey, impozantní stavby s krásnou viktoriánskou zahradou. Návrat do hostitelských rodin.

7.den: Dopoledne procházka malebného města Galway (Eyre Square, Lynch´s Castle, Spanish Arch…). Poté přejezd do Dublinu.  Cestou zastávka v opatství Clonmacnoise, které bylo založeno už v roce 544 a stálo u šíření křesťanské víry v Irsku. Večer ubytování v hostitelských rodinách v Dublinu.

8.den: Celodenní výlet do oblasti Wicklow Mountains. Zastávka v malebném přímořském letovisku Bray a výstup na Bray Gap, poté procházka „údolím dvou jezer“ Glendalough. Odpoledne zastávka u vodopádů Powerscourt Waterfall a prohlídka překrásných zahrad Powerscourt Gardens. Večer návrat na ubytování.

9.den: Celodenní prohlídka hlavního města Irska Dublinu. Dopoledne procházka s průvodcem (Trinity College, Bank of Ireland, Dublin Castle, Christ Church Cathedral, Grafton Street…). Odpoledne návštěva věhlasného pivovaru Guinness a osobní volno na nákupy. Večer přesun do přístavu Rosslare a plavba do GB.

10.den: Celodenní pobyt v Londýně. Ráno procházka Greenwichským parkem a plavba vyhlídkovou lodí do City of Westminster. Procházka s průvodcem (Westminster Abbey, Parliament, Buckingham Palace, Trafalgar Sq., Piccadilly Circus…). V podvečer projížďka na London Eye a odjezd zpět do ČR.

11.den: návrat do ČR v odpoledních hodinách.

Cena: 14 990,- Kč
Cena zahrnuje:
 • dopravu zájezdovým autokarem (klimatizace, kávovar, lednička, bufet, WC, DVD)
 • trajekt Cherbourg – Rosslare
 • 1x ubytování v kajutách
 • 6x ubytování v hostitelských rodinách s plnou penzí
 • služby průvodce
 • cestovní pojištění včetně pojištění storno zájezdu
 • 1x trajekt Rosslare – Pembroke
 • 1 x trajekt nebo eurotunnel Dover Calais
 • pojištění CK proti úpadku dle zákona 159/1999 Sb.
 • na každých 13 plně platících místo pro pedagoga zdarma
 • informační materiály, kvízy
Cena nezahrnuje:
 • MHD a vstupy do navštívených objektů a atrakcí (aktuální ceník na vyžádání)