Phone
777 898 967
604 863 684
MÁTE DOTAZ? NEVÁHEJTE VOLAT
Anglie s výletem na tajemný ostrov Man

Anglie s výletem na tajemný ostrov Man

8denní
Celoročně
12 890,- Kč

Místa: Chester, Liverpool, Blackpool, Man, Londýn
Číslo programu: 029
Termín zájezdu: dle přání kolektivu

1.den: Brzy ráno odjezd z ČR na ubytování v severní Francii.

2.den: Po snídani přesun do Velké Británie a návštěva Trentham Monkey Forest, unikátního místa ve Velké Británii, kde žije kolonie 150 ochočených makaků. Poté návštěva města Chester, procházka historickým centrem a dle časových možností návštěva zdejší velkolepé katedrály. Večer ubytování v hostitelských rodinách v okolí Chesteru.

3.den: Po snídani výlet do pulzujícího Liverpoolu.  Dopoledne procházka historickým centrem a návštěva jedinečného muzea British Music Experience, kde se blíže seznámíte s největšími ikonamy britské hudby (The Beatles, Rolling Stones, David Bowie, The Queen, Adele…). Odpoledne návštěva průmyslového velkoměsta Manchester a návštěva Museum of Science and Industry, které vlastní jednu z nejrozsáhlejších sbírek na světě (alternativně návštěva fotbalového stadionu Old Trafford). Večer návrat na ubytování.

4.den: Po snídani přejezd na trajekt do Heyshamu. Cestou zastávka v přímořském letovisku Blackpool a návštěva zdejšího Sea Life Centre. Poté výstup na Blackpool Tower, jednu z ikonických staveb Velké Británie, odkud se Vám naskytne panoramatický výhled na okolní krajinu. Odpoledne nalodění na trajekt na Isle of Man. Ubytování v hotelu.

5.den: Dopoledne prohlídka hlavního města Douglas, které se pyšní viktoriánským nábřežím i koňskou tramvají, poté návštěva Laxey, kde se nachází největší vodní kolo na světě a nádherné pláže a výjezd horskou tramvají na nejvyšší horu Snaefell. Odpoledne návštěva městečka Peel, kde se na ostrůvku Sv. Patrika nachází rozsáhlý hrad z 11. stol. , a ospalé vesničky St. John´s , kde se nachází původní sídlo parlamentu. Večer návrat na ubytování v hotelu.

6.den: Ráno odjezd trajektem zpět do Anglie a průjezd nejstarším anglickým národním parkem Peak District, zastávky na focení. Večer ubytování na hotelu v Birminghamu či okolí.

7.den: Celodenní návštěva hlavního města Velké Británie Londýna. Dopoledne procházka Greenwichským parkem a přesun lodí do City of Westminster. Procházka s průvodcem (Parliament, Buckingham Palace, Trafalgar Sq., Piccadilly Circus, Chinatown…) a návštěva Westminster Abbey, symbolu britské státnosti (alternativně každou sobotu možná návštěva Houses of Parliament). Odpoledne projížďka na London Eye. Večer odjezd zpět do ČR.

8.den: Návrat do České republiky v odpoledních hodinách.

Cena: 12 890,- Kč
Cena zájezdu zahrnuje:

*dopravu zájezdovým autokarem (klimatizace, kávovar, lednička, bufet, WC, DVD)

* 2x eurotunnel přes kanál La Manche

* trajekt na Isle of Man a zpět

* 1x ubytování v hotelu v severní Francii

* 3x ubytování v hostelu s polopenzí

*2x ubytování v hostitelských rodinách s plnou penzí

*komplexní cestovní pojištění vč. pojištění storno zájezdu

*pojištění proti úpdaku CK

*na každých 13 plně platících 1 místo zdarma

*bezplatné přistavení autobusu (min 13 plně platících)

*dopravu účastníků do místa setkání s hostitelskou rodinou

*služby průvodce a dodání informačních materiálů

cena zájezdu nezahrnuje: MHD a vstupy do navštívených objektů a atrakcí