Phone
777 898 967
604 863 684
MÁTE DOTAZ? NEVÁHEJTE VOLAT
Cornwall s výukou a návštěvou Paříže

Cornwall s výukou a návštěvou Paříže

cca 20 volných míst + 2 pedagogové zdarma
03.05. - 11.05.2019
12 490,- Kč

1.den: Odjezd z Prahy v odpoledních hodinách. Přejezd přes SRN do Francie.

2.den: Celodenní návštěva Paříže. Dopoledne procházka po nábřeží Seiny (Notre Dame, Louvre, Invalidovna, Grand Palais, Petit Palais, Trocadero…), poté návštěva dominanty města Eiffelovy věže (16 Euro). Odpoledne projížďka lodí po Seině (8 Euro) a přejezd metrem (2 Eura) na Montmartre. Návštěva baziliky Sacré Coeur. Večer odjezd na ubytování do Lemon Hotel v St. Omer.

3.den: Ráno přejezd přes kanál La Manche a návštěva přístavu Southampton, odkud odjížděl slavný Titanic na svou první a zároveň poslední plavbu. Plavba trajektem na Isle of Wight (8£) a návštěva paláce královny Viktorie Osborne House (10,30 £). Večer ubytování v hostitelských rodinách v Exeteru.

4.den: Celodenní prohlídka západní části Cornwallu, návštěva St. Michael´s Mount (7£), rekreačního střediska Penzance a Minnack Theatre (3£), impozantního divadla na skalním útesu. Závěr dne bude patřit oblasti Lands End s výhledem na ostrovy Isles of Scilly. Večer návrat na ubytování.

5.den: Dopoledne výuka (3lekce). Odpoledne výlet do Plymouth, návštěva podmořského akvária National Aquarium (7£) a prohlídka části města Barbican a projížďka lodí (6£). Osobní volno. Večer návrat na ubytování.

6.den: Dopoledne výuka (3lekce). Odpoledne návštěva malebného městečka Torquay a prohlídka Babbacombe Model Village (6,95 £), kde najdete pohromadě nejslavnější devonské i britské stavby. Večer návrat na ubytování.

7.den: Dopoledne výuka (3lekce).  Odpoledne průjezd národním parkem Dartmoor, kde podle legend žije pes baskervillský, a procházka ke slavné hospodě Jamajce. Poté návštěva viktoriánské věznice v Princetown. Večer návrat na ubytování.

8.den: Brzy ráno odjezd do Londýna. Dopoledne návštěva St.Paul´s Cathedral (8 £), poté přejezd do nejslavnějšího muzea voskových figurín Madame Tussaud´s London (20£). Odpoledne osobní volno na Oxford Street. Večer projížďka lodí po Temži (6,50£)a odjezd zpět do ČR.

9.den: Návrat do ČR v odpoledních hodinách.

 

Cena zájezdu zahrnuje:

*dopravu zájezdovým autokarem a jeho přistavení k budově školy nebo na jiné určené místo

*2x trajekt nebo Eurotunel přes kanál La Manche (v kompetenci CK)

*1 ubytování na hostelu typu F1 v severní Francii se snídaní

*5x ubytování v hostitelských rodinách s plnou penzí (oběd formou balíčku)

*9 lekcí výuky anglického s rodilým mluvčím

*služby průvodce

*podpora CK 24/7

*každodenní dopravu do místa setkání s hostitelskou rodinou

*brožury a mapky + info materiály

 

Cena zájezdu nezahrnuje:   MHD a vstupy do navštívených objektů a atrakcí. Ceny jsou vypsané za jednotlivými atrakcemi a jsou pro letošní sezónu. K 1.4.2019 atrakce přeceňují a je možné, že se navýší.