Phone
777 898 967
604 863 684
MÁTE DOTAZ? NEVÁHEJTE VOLAT
Křížem krážem Anglií

Křížem krážem Anglií

026
Celoročně
11 590,- Kč

Místa: Londýn, Stratford, Cambridge, Bath, Canterbury, Brighton, Oxford
Číslo programu: 026
Termín: dle přání kolektivu 

 

1.den:  Odjezd z České republiky do francouzského přístavu Calais.

2.den:  Celodenní prohlídka Londýna (Westminster Abbey, parlament, Buckinghamský palác, Trafalgar Square, Piccadilly Circus, Covent Garden), návštěva nejslavnějšího British Museum. Odpoledne procházka po Oxford StreetHyde Parku. V podvečer projížďka na London Eye. Večer ubytování v hostitelských rodinách v Londýně.

3.den: Dopoledne výlet do malebného historického městečka Cantrebury. Procházka centrem s průvodcem a návštěva zdejší velkolepé katedrály. Odpoledne návštěva jednoho z nejkrásnějších anglických zámků Leeds Castle a jeho přilehlých zahrad s bludištěm. Večer návrat na ubytování.

4.den: Dopoledne výlet do rodiště Williama Shakespeara Stratordu nad Avonou a návštěva jeho rodného domu i místa, kde je pochován. Odpoledne přejezd do univerzitního města Oxford. Procházka historickým centrem s průvodcem (Christ Church College, Ashmolean Museum, Radcliffe Sq., Sheldonian Theatre…). Večer návrat na ubytování.

5.den: Dopoledne návštěva největšího leteckého muzea na světě Duxford, jehož část je věnována i působení československých letců v Británii během 2. Světové války. Odpoledne přejezd do Cambridge, prohlídka historického centra s průvodcem a projížďka na gondolách po řece Cam. Večer návrat na ubytování.

6.den: Dopoledne výlet do historického města Bath. Dopoledne přejezd do města, prohlídka města, návštěva Římských lázní a Královského půlměsíce,  plavba údolím řeky Avony . Odpoledne  návštěva nejslavnější britské prehistorické památky Stonehenge. Večer návrat na ubytování.

7.den: Dopoledne výlet k nejkrásnější části jižní Anglie Beachy Head a Seven Sisters. Odpoledne přejezd do přímořského letoviska Brighton, procházka středověkými uličkami The Lanes, procházka okolo Royal Pavilion a návštěva nejstaršího podmořského akvária na světě Sea Life Centre. Večer návrat na ubytování.

8.den:  Dopoledne pěší prohlídka čtvrti City (St. Paul´s Cathedral, Mansion House, Millenium Bridge, Tate Modern, Tower Bridge) s návštěvou Tower of London.Odpoledne přejezd lodičkou do čtvrti Greenwich, návštěva Námořního muzea a překročení nultého poledníku. Ve večerních hodinách odjezd zpět do České republiky.

9.den:  Návrat do České republiky v odpoledních hodinách.

Cena: 11 590,- Kč
Cena zahrnuje:
  • dopravu zájezdovým autokarem (klimatizace, kávovar, lednička, bufet, WC, DVD)
  • 2x trajekt nebo Eurotunel (v kompetenci CK) přes kanál La Manche
  • 6x ubytování v hostitelských rodinách s plnou penzí (oběd ve formě balíčků)
  • komplexní cestovní pojištění včetně pojištění storno
  • pojištění proti úpadku CK dle zákona č. 159/1999 Sb.
  • na 13 účastníků 1 místo zdarma pro pedagogický dozor
  • bezplatné přistavení autobusu (min. 13 účastníků)
  • dopravu účastníků do místa setkání s hostitelskou rodinou
  • služby průvodce po celou dobu zájezdu a dodání informačních materiálů
Cena nezahrnuje:
  • MHD a vstupy do navštívených objektů a atrakcí (aktuální ceník na vyžádání)